דף הבית המלצות כתבו עלינו צרו קשר אודותינו
המלצות

אורה ומני אדלר  - ירוחם

"חשבתי על חלומות שחלמתי בנושא זה ממש, ובהם גיליתי, בדירה הפרטית שלי, חדר שלא הכרתי" (ז'ורז' פרק, חלל וכו' – מבחר מרחבים)

לפני כשמונה שנים החלטנו לבנות בית בירוחם.
אל נאווה התוודענו לאחר מספר ניסיונות התחקות אחר אדריכל בראש שלנו, ומיד היה ברור לנו שמצאנו. לא חיפשנו אדריכל שיאמר הן לכל בקשה שלנו, וגם לא אדריכל שיפרוש בפנינו, ללא עוררין, את השקפותיו ותוכניותיו, אלא כזה שמבין ומכבד את אורח החיים של לקוחותיו, קשוב לצרכיהם וחלומותיהם, אך גם יודע לכוון, לבקר, ולתרום מניסיונו והשכלתו. כזה המתייחס אליהם כחברים וכ'שותפים לדרך'.
הקו העיצובי של נאווה נקי ומודרני. בתכנון הבית שלנו התמודדה נאווה בהצלחה עם אילוצים מיוחדים, לאור צורתו הטרפזית של המגרש, ונוכח רצוננו לניצול מקסימאלי של שטח הבניה תוך שמירה על תחושת המרחב.
החלל הפנימי מחולק, בתבונה, ליחידות משנה מודולאריות וביניהם מרחבים פתוחים.
נאווה מתמחה בתכנון אקלימי, הלוקח בחשבון את תנאי הסביבה. במקרה שלנו, התכנון המדבר
י של הבית מוכיח את עצמו. בעיקר בחורף, בו הבית שטוף אור וחמים.

נשמח לארח בביתנו את המעוניינים להתרשם.

מני ואורה אדלר

 

איל אפשטיין ושירה אילן  - עין דור

את הבית בעין דור נאוה תכננה לנו תוך התמודדות עם אתגרים קשים כגון מגרש מאד צר, צרכים מיוחדים ומעורבות ודעתנות מאד חזקה שלנו ואכן התמודדה עם הכל בסבלנות, נעימות, שקיפות ושיתוף.

מומלץ מאד!דייב ונעמה רוזנברג - זכרון יעקב

כאשר בנינו את ביתנו בזיכרון יעקב, קיבלנו תוכנית ראשונית מהקבלן של הפרויקט. התוכניות לא התאימו לצרכנו. בתיאום עם הקבלן אושר לנו לשנות את תכנון המבנה בהתאם לצרכנו. אנחנו הגדרנו לנאוה את דרישותינו,ומה אנחנו רוצים מהבית בלוית תוכניות המגרש והתוכניות הראשוניות שקיבלנו. המטרה הייתה להתאים את פנים הבית לצפיותינו תוך צמצום השינוי (עד כמה שניתן) בקו החיצוני של הבית.

לאחר מספר ימים נאוה התחילה להוציא לנו סקיצות של אפשרויות תכנון. יחדיו בשיחות טלפון ארוכות ובסקיצות הולכות וחוזרות ביצענו תהליך של לבטים והתאמה של המבנה לצרכים ולרצונות שלנו.

קיבלנו בית שונה לגמרי מהתוכניות המקוריות אשר שם את הדגשים לגבי דברים החשובים לנו ומשרת אותנו באהבה. ההוכחה הטובה ביותר לרמת התכנון החדש היא שהקבלן בחר אלמנטים רבים מהתוכנית שלנו גם לבתים הבאים בפרויקט.

כאשר משפחתנו התרחבה, והרגשנו צורך להרחיב את ביתנו, היה לנו מובן שאנחנו חוזרים  לנאוה גם לשלב ב' של הפרויקט.


 נעמה, דייב, רותם, הילה (ועכשיו גם הדר) -
  זיכרון יעקבשבתאי ומלכה בז'ה - תל מונד

לפני ארבע וחצי שנים סיימנו את בניית ביתנו אשר היה עבורנו התגשמות חלום. הפקדנו את תכנון הבית בידיה הנאמנות של בתנו נאוה בז'ה.

התקופה שקדמה לתכנון לוותה בשאלות וברעיונות אשר לקחו בחשבון את האופן בו חיינו מתנהלים ואת העדפותינו. כל זה בא לידי ביטוי בבית אשר בנוסף להיותו מרשים בחיצוניותו, למרות שאינו גדול, יש בו ניצול נבון ונוח של חלוקתו תוך השמת דגש על הכנסת החוץ לתוך הבית פנימה.

 קיבלנו את הבית עליו חלמנו ואנחנו אוהבים אותו מאוד.

יעידו גם באי ביתנו אשר לא חוסכים בשבחים !

בברכה,

שבתאי ומלכה בז'ה

תכנון אדריכלי מקיים
בניה אקולוגית
מאמרים
פרויקטים
הקישורים שלי
עיצוב יעל קציר © קווים ברוח - אדר' נאוה בז'ה, Msc. Arch | נייד: 052-5856478 | טלפקס: 08-6570402 | אי-מייל office@ecoarc.co.il | ת.ד. 31 באר מילכה, 85517